Wpisy

 • Kajaki na Kaszubach a odpowiednie obuwie

  Właściwe obuwie na kajaki na Kaszubach musi posiadać pewne cechy. Powinno zapewniać stabilność i przyczepność do podłoża. Musi być również wodoodporne.

  Opublikowany · Autor

 • Buty dla pielęgniarek kontra zwykłe obuwie

  Medyczne buty dla pielęgniarek posiadają istotne cechy, które przemawiają za takim wyborem. Długotrwałe chodzenie wymaga odpowiedniego wsparcia dla stół i kręgosłupa.

  Opublikowany · Autor

 • Buty ślubne - z jakich materiałów powstają?

  Wygodne buty ślubne powstają z wielu różnych materiałów. Najpopularniejsze są buty skórzane, ale chętnie wybrane są także buty satynowe, welurowe czy zamszowe.

  Opublikowany · Autor

 • Buty do ślubu w górach

  Ślub w nietypowym miejscu zdarza się coraz częściej. Jednym z nich są góry. Warto w takim wypadku zadbać o właściwe buty do ślubu w górach. Należy zadbać w pierwszej kolejności o bezpieczeństwo, następnie o wygodę. Wygląd obuwia także ma znaczenie, ale w górskich warunkach jest to cecha najmniej istotna.

  Opublikowany · Autor

 • Obuwie górskie

  Wybierając się na pieszą wędrówkę po górach koniecznie trzeba być wyposażeniowym w odpowiednie obuwie. Dzięki nim nasza noga będzie zabezpieczona przez odciskami oraz wszelkiego typu otarciami. Obuwie górskie ma jeszcze jedną ważną cechę – dzięki sztywnej cholewce zabezpiecza naszą nogę przed zwichnięciem oraz złamaniem. Czy nie warto?

  Opublikowany · Autor