OW Dom Turysty
w Międzyzdrojach
Nagłówek - OW Dom Turysty - Międzyzdroje
MENUREGULAMINSzanowni Państwo! Serdecznie witamy w Ośrodku Wypoczynkowym "Dom Turysty", mamy nadzieję, że za pomocą poniższego regulaminu uda nam się zapewnić sprawną organizację Państwa wypoczynku, a tym samym pełne z niego zadowolenie.


Regulamin Ośrodka Wypoczynkowego Dom Turysty
ul. Dąbrówki 11, Międzyzdroje.1. Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 16.00, a kończy o godzinie 11.00.

2. Posiadamy pokoje z łazienkami w pokoju oraz pokoje z umywalką w pokoju (prysznic i toalety - wspólne na każdym piętrze).

3. Każdy pokój posiada tv, i czajnik bezprzewodowy. Prosimy o zabranie ręczników, gdyż nie ma ich na wyposażeniu.

4. Na terenie ośrodka dla gości Ośrodka jest bezpłatne WIFI.

5. Opłata klimatyczna nie jest wliczona w cenę. Należy ją uregulować w recepcji OW "Dom Turysty" lub w kasie Urzędu Miasta.

6. Pokój w dniu przyjazdu Gości z wpłaconym zadatkiem zarezerwowany jest do godziny 18.00. O późniejszym przyjeździe należy powiadomić OW "Dom Turysty" telefonicznie bądź mailowo.

7. W przypadku odmowy przyjęcia pokoju, rezygnacji z wykupionych wczasów w dniu przyjazdu, bądź nie przyjechania w zarezerwowanym terminie wpłacony zadatek na poczet rezerwacji przepada.

8. Nie można skracać pobytu w trakcie jego trwania, tak też uprasza się o podejmowanie rozważnej decyzji w momencie dokonywania rezerwacji.

9. Przekazanie i zdanie pokoju następuje w obecności personelu Ośrodka. Wszelkie usterki wynikłe w trakcie użytkowania pokoju prosimy zgłaszać na bieżąco personelowi Ośrodka. Szkody powstałe z winy wczasowiczów rozliczane są na miejscu.

10.Zabrania się wystawiania mebli poza obręb werandy.

11.Prosimy o zachowanie należytej staranności związanej z zamykaniem okien i drzwi w momencie opuszczania pokoju. OW "Dom Turysty" nie ponosi odpowiedzialności za pozostawione w pokojach przedmioty wartościowe i pieniądze.

12. Prosimy o zachowanie ciszy nocnej od 22.00 do 7.00.

13. Zezwalamy na pobyt w naszym Ośrodku zwierząt domowych (odpłatny). Właściciele zobowiązani są do posiadania aktualnej książeczki szczepień swojego czworonoga, sprzątania nieczystości oraz wyprowadzania psów wyłącznie na smyczy i w kagańcu.

14. Parking na terenie Ośrodka jest monitorowany, niestrzeżony i odpłatny. Parkowanie jest możliwe wyłącznie na miejscach wyznaczonych przez Kierownika Ośrodka.

15. Korzystanie z placu zabaw i przez najmłodszych możliwe jest tylko i wyłącznie pod opieką pełnoletnich opiekunów.

16. Prosimy o pozostawienie pokoju w należytym porządku (uprzątnięty, wyrzucone śmieci, zdjęta pościel).

17. Personel ośrodka służy państwu wszelką pomocą.


Dziękujemy za wybranie naszego Ośrodka i życzymy udanego wypoczynku.